Przejdź do menu Przejdź do treści

Ponowne zaproszenie na konferencję wraz z PROGRAMEM

Szanowni Państwo, 

 Instytut Socjologii Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie oraz Krakowskie Biuro Festiwalowe jeszcze raz serdecznie zaprasza do udziału w ogólnopolskiej konferencji pt. „Promocja kultury polskiej za granicą. Osiągnięcia i wyzwania”, która odbędzie się 29 listopada 2023 roku w Pałacu Potockich przy ul. Rynek 20 w Krakowie. 

Program konferencji można pobrać klikając TUTAJ.

Przypominamy, iż uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne. Tych z Państwa, którzy jeszcze nie zarejestrowali się na konferencję prosimy o wypełnienie poniższego formularza: 

 O akceptacji zgłoszenia każdy uczestnik zostanie poinformowany mailowo. Liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń oraz wcześniejszy udział w projekcie 

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu pn. „Opracowanie i upowszechnienie narzędzi wspierających promocję polskiej kultury za granicą” (NdS/533564/2021/2022).  Udział w konferencji (dołączenie do wydarzenia osobiście lub on-line) jest wyrazem zgody uczestnika w trybie art. 6 ust. 1 lit a) RODO na przetwarzanie danych osobowych uczestnika w postaci imienia, nazwiska reprezentowanej instytucji, numeru telefonu i/ lub adresu e-mail oraz w trybie art. 9 ust. 2 lit. a) RODO na przetwarzanie wizerunku oraz głosu uczestnika na potrzeby realizacji, promocji i rozliczenia projektu pn. „Opracowanie i upowszechnienie narzędzi wspierających promocję polskiej kultury za granicą” 

*** 

Z poważaniem, 

 Organizatorzy konferencji